Nečinnost?

Pouze zdánlivá

V době od posledního článku jsem usilovně pracoval na tvorbě náhledů na dvě kolejiště. Z toho důvodu jsem opět přerušil práci na svojem projektu Mini enkového kolejiště. V zhledem k blížící se dovolené už práci na projektu asi neobnovím, tak se alespoň se svými skalními fanoušky podělím o pár obrázků z kolejišt.
 
První kolejiště vzniklo malou úpravou plánku Milana Ferdiana “Lužecká místní dráha” O tomto projektu se dočtete více na foru diskuze. modely. biz Proti zvyklostem je na kolejišti jedno ze dvou SN volně přístupné. Nevýhodou tohoto řešení je zvětšení rozměru kolejiště, výhodou je skvělý přehled po celém areálu SN a ničím neomezovaný přístup.
 
 
 
Druhé kolejiště, bude podle slov autora plánku sloužit ” k provětrání ” sbírky modelů. Kolejiště je navrženo kolem stěn místnosti. Námětem je hlavní dvoukolejná trať se stanicí ze které odbočuje místní jednokolejná dráha s mezilehlou a koncovou stanicí. Pro zpestření provozu obě stanice na místní trati mají vlečkové areály. Pro zbrojení a údržbu lokomotiv je v hlavní stanici vybudováno rozsáhlé depo.
 
 
 
ČerTT

Napsat komentář