DFa limitka od MM finále?.

Finále?

 
Přes veškerou snahu modelu zůstat nedokončen, jsem přeci jen zase postoupil o něco blíže k vysněnému cíli, a co víc už proběhly první testy jízdních vlastností.
 
 
 
 
Podle návodu na MM jsem model zasklil, teda až na vyhlídkové okna se to povedlo skvěle. Vzhledově mi trochu vadí příliš bílá barva na oknech od wc a úborny, uvidím až najdu odvahu skusím s tímto detailem něco provést. Možná bue stačit papír za okny napustit řídkým lepidlem.
 
 
Pošťák taky dostal kulisy krátkého spřáhla od SDV, tak na prázdno nejeví svojí funkčnost nijak spolehlivě ( zůstávají v krajních polohách, ale během zkušebního provozu jsem nezaznamenal žádný problém. Vůz si se svou váhou počíná na kolejích hodně sebejistě.
 
 
Podvozky budu muset zřejmě dodatečně osadit ložisky, z nějakého důvodu se jedno dvojkolí po hodině ježdění rozhodlo že začne při jízdě neprůchzím čelem vpřed pískat, hnus…. 🙂
 
 
Ten flek uprostřed bočnice je oprava laku protože se sloupl…, abych to trochu zamaskoval rozhodl jsem se proti původnímu záměru vůz opatřit patinou. Zatím jsem zvládl jen střechu, na zbytek skříně mi chybí odvaha. Nátěr se mi nepovedl a vypadá že se chce loupat. Ono i střecha se rozhodla protestovat a přibyly další praskliny ve spoji mezi skříní a střechou, no až upadne celá tak ji znovu přilepím, zatím drží.
Možná by bylo lepší střechu přišroubovat.
 
 
Model je skoro před dokončením, stále nejsem rozhodnut jestli osadím koncové osvětlení ( žádný jiný vůz ho nemá) nebo jen zaplácnu díry ve skříni a stím souvisí i podvozky. Pokud se rozhodnu pro osvětlení musím upravit podvozky na odběr proudu z kolejí. Při použití ložisek by to neměl být problém, nebo to zase vyřeším úplně jinak
 
 
Předchozí příspěvky: Díl 1 , Díl 2 , Díl 3 , Díl 4 , Díl 5
 
ČerTT